Aktualności

Spotkania z Podwykonawcami występującymi na Kontrakcie "Czarlin-Knybawa" w Tczewie
 
Kierownik Projektu informuje, że w dniu 05.10.2018r. o godzinie 13.00, w Tczewie na ul. 30 Stycznia 46, odbędzie się spotkanie z Podwykonawcami, Usługodawcami oraz Dostawcami występującymi na Kontrakcie "Czarlin - Knybawa".

 

Zmiana organizacji ruchu na węźle Czarlin

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa od dnia 02.10.2018 r. (wtorek) w godz. 10:00-12:00 zostanie zmieniona organizacja ruchu na węźle Czarlin. Najpoważniejszą zmianą będzie zlikwidowanie tymczasowego ronda od strony Malborka i zamknięcie łącznic wschodnich (od strony Malborka), a w zamian otwarcie dla ruchu tych zachodnich (od strony Starogardu Gdańskiego).

Jadący drogą krajową nr 91 z Torunia w kierunku Tczewa będą jechali przez węzeł prosto DK91. Ci z Tczewa do Torunia będą musieli wjechać nowymi łącznicami na podwójne rondo, tzw. okular i z niego skręcić na łącznicę w stronę Torunia.

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń prędkości w miejscu prowadzenia prac i dostosowanie się do zmienionej, tymczasowej organizacji ruchu.

 

 

Spotkanie z Podwykonawcami w GDDKiA
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku informuje, iż w dniu 27 września 2018 r. (czwartek) godz. 9.00 w sali konferencyjnej w siedzibie Oddziału odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Otwarte drzwi” z podwykonawcami biorącymi udział w budowach realizowanych przez Oddział w Gdańsku.

Więcej informacji tutaj

 

Zmiana organizacji ruchu na węźle Czarlin

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin - Knybawa, od środy,19.09.2018r. zostanie zmieniona organizacja ruchu na węźle Czarlin. Najpoważniejszą zmianą jest skierowanie ruchu samochodowego na nowowybudowane rondo (zgodnie z zamieszczonym poniżej schematem) oraz odblokowanie ruchu samochodowego na ul. Lipowej i Klonowej. Ruch z ul. Lipowej będzie odbywał się tylko w kierunku Starogardu. Pozostała część organizacji ruchu pozostaje bez zmian (pozostaje tymczasowe rondo od strony Malborka).

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń prędkości w miejscu prowadzenia prac i dostosowanie się do zmienionej, tymczasowej organizacji ruchu.